DRD METAL

Hakkımızda

Hakkımızda

DRD Metal A.Ş 1998 yılında Ankara, Yeni Sanayi bölgesinde başlamış olduğu ticari faaliyetlerine gelişen zaman içerisinde Kazan-Saray Mah. Keresteciler Sanayi sitesinde devam etmektedir. Sektöründe Lider, Güçlü ve Güvenilir bir firma olmanın bilinci ve sorumluluğu ile satış yelpazesine sürekli genişleterek tüm Lider Çelik üreticilerinin ürünlerini uygun, güvenilir hızlı sevkiyat anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyon

Yönetim kadromuz, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte hareket etme kültürü ile şirketimizde ; Gerçekleştirdiği çalışmalar ile bölgemiz sanayisinde üretim ve ticaret hayatına yön veren, şeffaf, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini sağlayan, ürün satışında sunduğu hizmet çeşitliliğini sürekli geliştirebilen, çalışması ve faaliyetleri ile örnek olabilen referans bir şirket olmalıdır.

Vizyon

Metal Sektöründe; Ürün satışının yanı sıra sahip olduğumuz makine parkuru ile kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek. Daima rakiplerimizden bir adım önde olmak ve en iyi, en güvenilir, en hızlı olmaktır. En iyi olmaktan kastımız, tüm müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmış, onlar tarafından tercih edilen, çalışanlarına, müşterilerine ve çevresine duyarlı dost, samimi ve sosyal sorumluluklarını bilen örnek bir şirket olmalıdır.

METALE DAİR HERŞEY

Demir Ürünleri

EnglishGermanTurkish